Jeśli chcesz opublikować tu własny tekst…

… napisz na adres: m.kokoszycka@aiic.net. Tzp ma być platformą dla różnych osób, różnych poglądów i propozycji. Jeśli chcesz zamieścić tekst w języku innym niż polski, to do dyspozycji jest siostrzany blog o tłumaczeniach: InterpreterSoapbox.

O czym mógłby być taki tekst? Może to być opis doświadczeń tłumaczeniowych, nauczycielskich, przemyślenia o języku i/lub językach, wielojęzyczności, wyjazdach tłumaczeniowych, opinie o rynku, edukacji językowej, anegdoty, odpowiedź na już opublikowany tekst, recenzja książki o tłumaczeniu, wydarzenia w branży… itp. itd.

Dołącz krótką notkę biograficzną, nawet jeśli tekst miałby zostać opublikowany pod pseudonimem. A także zdjęcie (na którym może być nawet podobizna postaci z kreskówki czy portret szlachcica z XVIII wieku ;), zob. przykład). Jeśli zależy Ci na tym, by pojawiło się w artykule konkretne zdjęcie ilustrujące treść, prześlij je także, z podaniem źródła i autora.

Wszystkie zmiany redakcyjne i cała oprawa graficzna są oczywiście zawsze ustalane wspólnie.

Mile widziane są także ciekawe teksty lub ich nowe wersje, które ukazały się wcześniej na innych stronach czy blogach (jak np. taki).

Fot. Kaushik Narasimhan / Flickr